whatsapp

"HAKKIMIZDA"

Hoş Geldiniz !

Alfa Su Arıtma Teknolojileri Logo

Alfa Su Teknolojileri olarak öncelikle Türkiye markası olma hayalimizi, işimize olan inancımızı her zaman koruyarak, inandığımız değerlerimiz uğrunda, yüksek mühendislik hizmetlerini sabırla vererek hayalimizi gerçek kıldık. alfasutek.com olarak firma ilkemiz; hızlı, güvenilir ve müşterilerimize her zaman açık olmaktır.

Su arıtma sistemlerinin tüm faaliyet alanlarında, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda evsel/endüstriyel/atık su arıtma taleplerinizi en hızlı, ekonomik ve kaliteli yöntemlerle sizlere sunmaktayız. Alfa su arıtma teknolojileri olarak Global çaptaki tüm yenilikleri takip ederek bu alandaki ürünlerin pazarlamasını ve geniş satış ağını Türkiye piyasasına ilk olarak sunan firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Su arıtma cihazları alanında 20 yıllık tecrübemiz ile herkese temiz ve sağlıklı su götürmek için çalışmaktayız.

AlfaSuTek olarak hedefimiz, insanlara kaliteli ve sağlıklı su götürerek üzerimize düşen görevi layıkıyla yapmaktır. Bizlere güvenen tüm müşterilerimize teşekkürü borç biliyoruz.

Ayhan BALCI • General Manager